Kim jesteśmy?

Wybrały nas tysiące Warszawianek

Babka Medica to Twoje bezpieczne miejsce.

Babka Medica Centrum Zdrowia Kobiety i Rodziny. Miejsce przyjazne, bezpieczne, emanujące wrażliwością i niezwykłą energią. Zapewniamy kompleksową opiekę ginekologiczną i położniczą oraz zespół specjalistów dla dorosłych i dzieci.

Udzielamy porad zarówno z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, jak i pediatrii, neonatologii czy rehabilitacji niemowląt. Bardzo istotnym jest także położenie nacisku na edukację i promocję zdrowia kobiet, w tym profilaktykę.

Oferujemy szeroki zakres specjalistycznych badań diagnostycznych, m.in. z zakresu hematologii, bakteriologii, alergologii, immunologii, biochemii, wirusologii i wielu, wielu innych. W naszej ofercie znajduje się ponad 500 wysoko wyspecjalizowanych badań, których wykonanie pozwala przeprowadzić precyzyjną diagnozę oraz zdecydować o właściwym leczeniu schorzeń i dolegliwości. Nasze Centra Medyczne posiadają profesjonalne zaplecze  techniczne, ale przede wszystkim Babka Medica to wspaniali ludzie. Dzięki temu nasze Centrum Medyczne od lat znajduje uznanie wśród swoich Pacjentów. Do Babka Medica zapraszamy kobiety, mężczyzn i dzieci.

Nasze Centra Medyczne posiadają profesjonalne zaplecze  techniczne, ale przede wszystkim Babka Medica to wspaniali ludzie.

Dorota Wirska-Zioło - Prezes Centrum Medycznego Babka Medica

Zależy nam na tym, aby pomagać wszystkim pacjentom, nasze Centra Medyczne są przystosowane do osób niepełnosprawnych. W naszych placówkach wszystkie podłogi są bezprogowe, dzięki czemu osoba poruszająca się na wózku będzie mogła swobodnie się przemieszczać. Babka Medica posiada również toalety przystosowane do osób niepełnosprawnych oraz windę w placówce przy Słomińskiego 19 (placówka przy ul. Wąwozowej 8 znajduje się na parterze).

Dlaczego możesz nam zaufać?

+15

lat doświadczenia


+130

lekarzy


+5000

pacjentek w ciąży